Blej tani

status:

Llambë shtrati Xiaomi Mi 2, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001572
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

43 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

10 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbushni të gjithë dhomën me dritë të butë për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe të ngrohtë ose thjesht për të ndriçuar dhomën për përdorim të përditshëm me llambën e shtratit Xiaomi Mi falë teknologjisë LED të cilën e përdor, Me ndriçim deri në 400 lumen, llamba mund të ndriçojë lehtësisht një dhomë gjumi. Shijoni dritën e butë të llambës Xiaomi Mi 2 ndërsa jeni duke lexuar një libër me prekje kontrolli. Llamba e shtratit Xiaomi Mi 2 mbështet kontrollin zanor, duke ju lejuar të kaloni menjëherë në epokën e ndriçimit inteligjent. Llamba mundëson lidhjen me Apple HomeKit dhe aplikacionin Mi Home.

Detajet
Frekuenca: 60 Hz
Lloji i dritës: LED
Ngjyra: E bardhë
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 140 mm


Produkte të ngjashme