Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001514
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

29 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

9 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi 4, janë krijuar për të ofruar një përvojë audio me cilësi të lartë për përdoruesit. Me dizajnin e tyre të hijshëm të bardhë, ato nuk janë vetëm elegant, por edhe të rehatshme për t'u veshur për periudha të gjata kohore. Me kontrollet e tyre të lehta për t'u përdorur, përdoruesit mund të rregullojnë lehtësisht volumin dhe të kalojnë mes këngëve. Për më tepër, këto kufje kanë një jetë të gjatë baterie, duke i lejuar përdoruesit të shijojnë muzikën e tyre të preferuar për orë të tëra. 


Produkte të ngjashme