Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001510
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Doreza multifunksionale të përshtatshme për Skuter Elektrik Xiaomi Mi janë doreza me një material rezistent dhe me veshje të qëndruehme kundër rrëshqitjes të kompletuar me rrip fleksibël. Dorezat janë të përshtatshme për stinën e vjeshtës dhe dimrit falë vetisë së saj kundër depërtimit nga era dhe materialit izolues që ka. Karakteristikë e dorezës është lejimi i prekjes në ekrane të mençura pa pasur nevojë ti largoni ato nga duart. Pjesa e përparme e dorezës është e krijuar me një material nga silikoni duke ofruar kapje të rehatshme kundër rrëshqitjes dhe duke ju mundësuar udhëtime më të sigurta.

Detajet
Gjinia: Unisex
Materiali: Najlon,Poliestër
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara