Blej tani

status:

Konzolë Microsoft Xbox Seria X, 1TB, e zezë

Numri i produktit: RMU-200001425
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft

573 00

Përfshinë TVSH 18%

757,00 €
Ju kurseni: 184,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Konzola Xbox Seria X posedon një procesor të fuqishëm AMD Ryzen Zen 2 me 8 bërthama dhe një frekuencë prej 3.8 GHz, duke u ofruar përdoruesve një përvojë të qetë dhe pa probleme të lojërave. Konsola ka një kapacitet të brendshëm ruajtjeje prej 1000 GB dhe përdor media ruajtjeje SSD, duke siguruar kohë të shpejtë ngarkimi dhe instalime të shpejta të lojës. Xbox Series X mbështet rezolucionin e videos 8K Ultra HD dhe ka tre porte HDMI 2.1, duke i lejuar përdoruesit të lidhin pajisje të shumta në të njëjtën kohë. Konsola ka gjithashtu lidhje të integruar Ethernet dhe Wi-Fi, duke u mundësuar përdoruesve të lidhen me internetin dhe të luajnë lojëra në internet me miqtë.


Karakteristikat kryesore:


  • Procesor i fuqishëm AMD Ryzen Zen 2 me 8 bërthama dhe një frekuencë prej 3.8 GHz
  • Kapaciteti i ruajtjes së brendshme prej 1000 GB dhe përdor media ruajtëse SSD
  • Mbështet rezolucionin e videos 8K Ultra HD dhe ka tre porte HDMI 2.1
  • Lidhje e integruar Ethernet dhe Wi-Fi për lojëra në internet
Detajet
Kabllot e përfshira: HDMI
Lloji i HD-së: 8K Ultra HD
Lloji i procesorit: AMD Ryzen Zen 2
Memoria e brendshme: 1 TB
Ngjyra: E zezë
Thellësia: 151 mm


Produkte të ngjashme