Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001354
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

19 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

5 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky karikues i shpejtë nga Xiaomi,është një karikues universal dhe me cilësi të lartë që është i përsosur për të gjitha nevojat tuaja të karikimit. Me dizajnin e tij kompakt dhe pajtueshmërinë universale, ky karikues është i përshtatshëm për t'u përdorur me një gamë të gjerë pajisjesh. Ajo vjen me një përshtatës AC, duke e bërë të përshtatshëm dhe të lehtë për t'u përdorur.


Ky karikues përmban teknologjinë e karikimit të shpejtë Quick Charge 4+, duke ju lejuar të karikoni pajisjet tuaja shpejt dhe me efikasitet. Ka një fuqi maksimale dalëse prej 33 W dhe një tension maksimal dalës 20 V. Me veçoritë e tij të mbrojtjes së energjisë, duke përfshirë mbi rrymën, mbitensionin, mbinxehjen, qarkun e shkurtër dhe mbrojtjen nën tension, mund të jeni të sigurt se pajisjet tuaja do të jenë të sigurta gjatë karikimit.


  • Wat: 30W
  • Llojet e USB: USB-A & USB-C
Detajet
Energjia elektrike: 33 W
Karikim i shpejtë: Po
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme