Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001345
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

138 00

Përfshinë TVSH 18%

160,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg HMF01RDEU, është një mikser dore me cilësi të lartë i krijuar nga marka Smeg. Ka një hyrje të energjisë prej 220-240 V dhe një frekuencë 50-60 Hz, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në shumicën e familjeve. Përzierësi përmban butona dhe një levë për kontroll të lehtë, dhe ka një gjatësi të kordonit prej 1,5 m për lehtësi më të madhe. Materiali i strehës është bërë nga akrilonitril butadien stiren (ABS) dhe plastikë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi.

Detajet
Energjia elektrike: 250 W
Frekuenca: 60 Hz
Funksionet: Përzierje
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: ABS sintetike
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme