Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001263
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

50 00

Përfshinë TVSH 18%

57,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, atëherë Rrahësi për Mikser - Smeg është ajo qe ju nevojitet.

Është çelik inox me skaje fleksibël silikoni dhe shumë i dobishëm për përzierjen e brumit

Detajet
Thellësia: 110 mm


Produkte të ngjashme