Blej tani

status:

Valixhe klasike Xiaomi, 20", e kaltër

Numri i produktit: RMU-200001161
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

67 00

Përfshinë TVSH 18%

78,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Valixhe klasike Xiaomi 20 inç

Hapësirë e mjaftueshme për të gjitha gjërat tuaja

Me valixhen klasike Xiaomi ju do të udhëtoni të sigurt dhe të sigurt kudo që të shkoni. Valixhja është e bërë nga polikarbonat Makrolon i qëndrueshëm që është i fortë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve. Gjithsesi, kutia peshon vetëm 3.3 kilogramë, shumë e lehtë në krahasim me markat e tjera! Kutia ruan formën e saj nën presionin e jashtëm, falë modelit të huallit të mjaltit, i cili siguron që gjërat tuaja me vlerë të mbrohen mirë.


Valixhja Xiaomi ka një kapacitet prej 38 litrash ku mund të vendosni lehtësisht të gjitha gjërat tuaja për pushime. Dimensionet janë 50.5 me 35 me 22.5 centimetra, kështu që valixhja është e përshtatshme për bagazh dore me pothuajse të gjitha linjat ajrore. Xhepat e shumtë në brendësi dhe ndarja me rrjetë e bëjnë të lehtë organizimin e gjërave tuaja. Zinxhiri i fortë garanton siguri.


E fortë dhe e besueshme

Valixhja është e pajisur me katër rrota rrotulluese me dy shtresa të bëra nga TPE shumë elastike. Për shkak se baza e rrotave është e lidhur fort me kornizën, zhurma minimizohet dhe goditjet absorbohen në mënyrë efektive. Kjo ju lejon të ecni nëpër një rrugë me kalldrëm me besim, pa u vëzhguar gjerësisht nga vendasit. Falë katër rrotave, mund ta tërhiqni valixhen pas vetes, ta shtyni përpara ose ta manovroni anash.


Valixhja përmban dy doreza në mënyrë që të mund të ngrihet lehtësisht. Doreza teleskopike mund të rregullohet në katër lartësi të ndryshme për një përvojë të këndshme transporti. Përveç kësaj, valixhe është e pajisur me një bravë të miratuar nga TSA që e bën shumë më të lehtë udhëtimin ajror dhe kalimin nëpër doganë. Ky bravë përdor një çelës TSA që lejon doganat të hapin valixhen pa e dëmtuar atë.


  • Bërë nga polikarbonat i lehtë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve
  • Model i fortë që ruan formën e tij
  • Kapaciteti 38 litra
  • E paraqitur me rrota rrotulluese me dy mbajtëse të bëra nga TPE shumë elastike
  • Ofrohet me dy doreza
  • Bllokim i miratuar nga TSA
Detajet
Ngjyra: E kaltër
Vëllimi: 38 L


Produkte të ngjashme