Blej tani

status:

Fontanë uji për kafshë shtëpiake Xiaomi, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001106
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

34 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi është një ujitës automatik për kafshët shtëpiake i krijuar për të ofruar një mënyrë të përshtatshme dhe higjienike për të siguruar që kafsha juaj të qëndrojë e hidratuar. Me veçorinë e hapjes automatike, shatërvani është gjithmonë gati për të siguruar ujë të freskët për kafshën tuaj. Ky shatërvan ka një kapacitet ujitës prej 2 litrash, duke siguruar që kafsha juaj të ketë furnizim të mjaftueshëm me ujë gjatë gjithë ditës

Detajet
Ngjyra: E bardhë

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

November 8, 2023 17:55

Gezim

Funksionon edhe pa mi home

Produkti duket i mire. 2 funksionet bazike: 1. uji rrjedh tere kohes 2. uji rrjedh cdo 10 min mund te leshohen vetem me 1 prekje butoni, nuk ka nevoje ta lidhni me mi home.

Produkte të ngjashme