Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Doreza për skuter Xiaomi Mi Electric, L, të zeza

Numri i produktit: RMU-200001067
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këto doreza të krijuara posaqërisht për Skuter elektrik Xiaomi Mi të cilat janë mjaft të përshtatshme duke ofruar komoditet gjatë përdorimit. Ato sigurojnë një kapje të rehatshme për ngasësin e po ashtu ofrojnë një qëndrueshmëri të lartë. Këto doreza vijn me një madhësi L të gjerësisë 11 cm dhe me gjatësi 26.5 cm.

Detajet
Gjinia: Unisex
Materiali: Najlon,Poliestër
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Po


Produkte të ngjashme

72h

22 00
26,00 €
-15%
Zbritje