Blej tani

status:

Karikues Apple, Power USB, 12W, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200001007
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përdorni këtë karikues kompakt dhe të përshtatshëm me bazë USB për të karikuar iPhone, iPad ose iPod me lidhësin Lightning në shtëpi, në rrugë ose sa herë që nuk është i lidhur me një kompjuter. Mund ta lidhni adapterin drejtpërdrejt me pajisjen tuaj nëpërmjet lidhësit Lightning.

Me një dizajn kompakt, ky përshtatës i energjisë ofron karikim të shpejtë dhe efikas.

Kablloja e karikimit shitet veçmas.

Detajet
Fuqia maksimale: 12 W
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme