Blej tani

status:

Dëgjuese Xiaomi Redmi Buds 3, të bardha

Numri i produktit: RMU-200000917
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi

20 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

9 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi Buds 3 wireleess, përmban një sistem akustik gjysmë të mbyllur për cilësi optimale të zërit. Bateria e integruar e polimerit të litiumit ka një kapacitet prej 310 mAh, duke siguruar një jetëgjatësi maksimale të baterisë prej 20 orësh. Ka një dizajn kompakt dhe të lehtë, duke e bërë të rehatshëm për t'u veshur për periudha të gjata. Kontrollet me prekje mundësojnë navigim dhe kontroll të lehtë të muzikës ose telefonatave tuaja. Kufjet vijnë në një ngjyrë të bardhë elegant dhe janë të përshtatshme për të dëgjuar muzikë dhe për të bërë telefonata.

Detajet
Bluetooth: Po
Jetëgjatësia e baterisë: 20 orë
Kabllot e përfshira: USB
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i kontrollit: Me prekje
Lloji i lidhjes: USB,Wireless
Ngjyra: E bardhë
Numri i mikrofonave: 2
Shtrirja e Wi-Fi-së: 10 m
Stili i veshjes: Në pjesën e veshëve
Thellësia: 16.9 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Lartësia: 18.7 mm


Produkte të ngjashme