Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000901
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

26 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

19 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

 SMEG HBHD11, është një mbajtëse praktike dhe elegante e krijuar për ta mbajtur blenderin tuaj të dorës të organizuar dhe lehtësisht të aksesueshëm. E bërë nga plastika e qëndrueshme, ky mbështetës është ndërtuar për të qëndruar dhe është i qëndrueshëm në lavastovilje për pastrim të lehtë. Ka një madhësi kompakte me përmasa 130mm x 148mm x 130mm, duke e bërë të përshtatshme për çdo tavolinë kuzhine.

Detajet
Materiali: Plastikë
Ngjyra: Transparent


Produkte të ngjashme