Blej tani

status:

USB flash SanDisk Ultra, 32 GB, (3.1 Gen 1), e zezë

Numri i produktit: RMU-200000900
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SanDisk

5 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

TRANSFRONI NJË FILM TË PLOTË NË MË PAK SE 40 SEKONDA

USB Flash Drive SanDisk Ultra 3.0 kombinon shpejtësi më të shpejta të të dhënave dhe kapacitet bujar në një paketë kompakte dhe elegante. Kaloni më pak kohë duke pritur dhe transferoni skedarët në disk deri në dhjetë herë më shpejt sesa me një disk standard USB 2.0. Me kapacitete ruajtëse deri në 256 GB, disku mund të strehojë skedarët dhe dokumentet tuaja më të mëdha të medias.


LËVIZI SHPEJTË SKEDARËT ME SHPEJTËSI TË TRANSFERIMIT MË TË SHPEJTË

Me shpejtësi transferimi deri në 100 MB/s, USB Flash Drive SanDisk Ultra 3.0 redukton kohën që do të shpenzoni duke pritur që skedarët të lëvizin nga flash drive në kompjuterin tuaj. E aktivizuar për USB 3.0, kjo makinë e shpejtë ju lejon të transferoni dhe ruani skedarë të mëdhenj deri në dhjetë herë më shpejtë se disqet USB 2.0.


KAPACITET DERI NË 256 B

I ofruar në kapacitete deri në 256 GB, USB SanDisk Ultra 3.0 Flash Drive mund të mbajë të gjitha mediat tuaja të preferuara dhe dokumentet e rëndësishme, duke përfshirë fotografitë me rezolucion të lartë, MP3, filma, prezantime dhe skedarë grafikë.


USB PORTABËL ME DIZAJN UNIK

Me dizajnin e tij elegant të zi, SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive është sa elegant aq edhe praktik. Kjo makinë kompakte dhe e lëvizshme mund të udhëtojë lehtësisht me ju në një xhep ose çantë dore.


SOFTUERII SANDISK SECUREACCESS™ I MBANË SKEDARËT PRIVAT

USB Flash Drive SanDisk Ultra 3.0 përfshin softuerin SanDisk SecureAccess, i cili ju lejon të konfiguroni një dosje private të mbrojtur me fjalëkalim në diskun tuaj. Skedarët tuaj do të sigurohen me enkriptim 128-bit AES për t'i ndihmuar t'i mbani ato konfidenciale, edhe kur e ndani diskun me të tjerët.


GARANCI

USB Flash Drive SanDisk Ultra 3.0 mbështetet nga një garanci e kufizuar pesëvjeçare.

Detajet
Interface i pajisjes: USB Type-A
Ngjyra: E zezë
Versioni USB: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)


Produkte të ngjashme