Blej tani

status:

Makinë paketimi me vakum Laica, VT3104, 9L/min, e gjelbër/zezë

Numri i produktit: RMU-200000771
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

32 00

Përfshinë TVSH 18%

37,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

14 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajtja e ushqimit të freskët nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!

Një linjë e plotë e makinave me vakum plotësisht automatike që ju lejojnë të ruani ushqimin në kushte optimale për një kohë të gjatë pa pasur nevojë të hiqni dorë nga shija. Të thjeshta, të sigurta, kompakte dhe intuitive, makineritë e reja të vakumit LAICA ju lejojnë të paketoni me vakum dhe të ruani çdo lloj ushqimi, duke e mbrojtur atë nga ajri dhe duke ruajtur freskinë dhe cilësinë e tij. Makinat me vakum ruajnë aromën origjinale dhe natyrale të ushqimit, edhe pas disa ditësh ose muajsh ruajtje në varësi të llojit të produktit. Gama e re e makinave me vakum LAICA është e plotë dhe ofron makineri paketimi me vakum për të gjitha nevojat tuaja: nga ato më kompaktet dhe më të lehta për t'u përdorur që janë krijuar për hapësira të vogla, deri te paketimet me vakum për përdorim të përditshëm, duke përfshirë pajisjet më të avancuara teknologjike që ofrojnë rezultate profesionale, edhe në shtëpi.

Detajet
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E gjelbër,E zezë
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Vakumi: 0.6 bar


Produkte të ngjashme