Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000766
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

89 00

Përfshinë TVSH 18%

97,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg SMSG01, është një grup aksesorësh të krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të gatimit. Kompleti përfshin katër mjete thelbësore: një prerëse mesatare, një prerëse të imët, një rende të trashë dhe një rende mesatare. Këta aksesorë janë të pajtueshëm me modelet SMF01/02/03/13.

Detajet
Materiali: Plastikë
Ngjyra: Hiri


Produkte të ngjashme