Blej tani

status:

Senzor për dyer & dritare Xiaomi Mi 2, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000604
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

8 00

Përfshinë TVSH 18%

9,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

11 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi 2, është një sensor wireless i krijuar nga Xiaomi. Mundësohet nga një bateri CR2032 dhe ofron instalim të lehtë me llojin e tij të instalimit të bazuar në ngjitës. Sensori ka një dizajn kompakt me dimensione 14.5 mm në thellësi, 32.7 mm në lartësi dhe 34 mm në gjerësi.

Ky sensor është i pajisur me lidhje Bluetooth dhe është i pajtueshëm me aplikacione, duke e bërë të lehtë monitorimin dhe kontrollin.

Detajet
Lloji i baterisë: CR2032
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E bardhë

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

December 20, 2022 10:55

string

Super

Produkti eshte shume i mire faliminderit

Produkte të ngjashme