Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000425
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

81 00

Përfshinë TVSH 18%

91,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

11 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg SMSC01, është një produkt me cilësi të lartë i krijuar nga marka Smeg. Është i përshtatshem me modelet SMF01/02/03/13, duke siguruar mjeshtëri dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer. Produkti ka një thellësi prej 220 mm, një lartësi prej 240 mm dhe një gjerësi prej 220 mm, duke e bërë atë kompakt dhe të lehtë për t'u ruajtur. Materiali i paisjes është prej alumini dhe çeliku, duke siguruar forcë dhe stabilitet. Produkti vjen në një ngjyrë kromi, duke i dhënë një pamje elegante dhe moderne.  • Madhësia e spagetit: 2,0 mm.
  • Nuk mund të lahet në makinë-larëse
  • Përfshihet furçë e vogël për pastrim.
  • I përshtatshëm për SMF01/02/03/13.
Detajet
Materiali: Alumin,Çelik
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme