Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000413
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

22 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

15 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo çantë është një aksesor thelbësor për çdo pronar skuteri elektrik. Kjo çantë është bërë nga një material i qëndrueshëm, me një pjesë të jashtme të papërshkueshme nga uji dhe një shtresë të brendshme të butë për të mbrojtur aksesorët tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera.


Specifikat:


  • Dimensionet e produktit: 260 x 140 x 110 mm
  • Materiali: PU+EVA
  • Ngjyra: e zezë


Çanta përmban gjithashtu rripa të rregullueshëm për mbajtje të lehtë, si dhe një xhep të madh për ruajtjen e aksesorëve.

Detajet
Materiali: Poliestër
Ngjyra: E zezë
Thellësia: 110 mm


Produkte të ngjashme