Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000410
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

35 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

27 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rrahëse prej alumini dhe çelik inox përdoret për të rrahur të bardhat e vezëve, të verdhat, dhe për të bërë krem dhe salca. Nuk mund të lahet në makinë-larëse.

Detajet
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme