Blej tani

status:

USB 2.0 SanDisk Cruizer Blade, 3x 32 GB, e kaltër/gjelbër/rozë

Numri i produktit: RMU-200000358
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SanDisk

12 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shijoni kapacitete të bollshme dhe transportueshmëri maksimale


Me dizajnin e tij elegant, kompakt dhe kapacitetin bujar, USB Cruzer Blade Flash Drive e bën të lehtë kopjimin, transferimin dhe ndarjen e skedarëve tuaj. I disponueshëm në kapacitete deri në 128 GB, ky disk USB ju lejon të mbani fotot, filmat, muzikën dhe të dhënat tuaja personale kudo që të shkoni


Dizajn kompakt për transportueshmëri maksimale


USB Flash Drive Cruzer Blade përmban një dizajn kompakt që përshtatet lehtësisht në një xhep ose një çantë kompjuteri. Ky disk USB ka një dizajn elegant të zi dhe të kuq që koordinohet me shumë pajisje elektronike.


Disku me kapacitet të lartë akomodon skedarët tuaj të preferuar të mediave


Projektuar nga SanDisk, një lider në inovacionin e memories flash, Cruzer Blade USB Flash Drive paketon kapacitetin bujar në një formë kompakte. I disponueshëm në madhësi deri në 128 GB, ky disk USB mund të mbajë të gjithë skedarët tuaj të domosdoshëm.


Ruajtja e thjeshtë e skedarit zvarrit dhe lësho


Transferimi i të dhënave në USB Flash Drive Cruzer Blade është i lehtë: thjesht futeni atë në portën USB të kompjuterit tuaj dhe tërhiqni skedarët në dosjen e diskut. Pas shkarkimit të shpejtë për herë të parë, ky disk USB ju lejon të filloni të ruani, transportoni dhe ndani menjëherë të dhënat tuaja.

Detajet
Interface i pajisjes: USB Type-A
Versioni USB: USB 2.0


Produkte të ngjashme