Blej tani

status:

Dëgjuese Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, të zeza

Numri i produktit: RMU-200000263
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

79 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, janë dëgjuese me cilësi të lartë që ofron një sërë veçorish për një përvojë të përmirësuar audio. Këto dëgjuese wireless janë të dizajnuara me një bateri të integruar dhe mbështesin teknologjinë Bluetooth 5.3, duke lejuar lidhjen pa probleme me pajisjet tuaja. Teknologjia True Wireless Stereo (TWS) siguron një lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme, ndërsa funksioni i kontrollit me prekje lejon funksionimin e lehtë.

Detajet
Anulimi i zhurmës: Po
Bluetooth: Po
Karikim i shpejtë: Po
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i kontrollit: Me prekje
Lloji i kufjeve: TWS
Lloji i lidhjes: USB
Ngjyra: E zezë
Stili i veshjes: Në pjesën e veshëve
Versioni i Bluetooth-it: 5.3


Produkte të ngjashme