Blej tani

status:

Çantë Xiaomi Mi Casual, e portokalltë

Numri i produktit: RMU-200000233
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

6 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi, është një çantë shpine elegante dhe praktike e përsosur për përdorim të përditshëm. Me dizajnin e saj të rastësishëm dhe ngjyrën portokalli, ajo i shton një prekje gjallëri çdo veshjeje. E bërë nga material poliesteri me cilësi të lartë, është i qëndrueshëm dhe afatgjatë.

Detajet
Materiali: Poliestër
Ngjyra: E portokalltë
Stili: City
Vëllimi: 10 L


Produkte të ngjashme