Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000086
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

87 00

Përfshinë TVSH 18%

106,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg 50' Style, është një blender dore me cilësi të lartë që do t'i bëjë detyrat tuaja të kuzhinës më të lehta dhe më efikase. Me dizajnin e tij elegant të zi dhe tehun prej çeliku inox, ky blender është aksesori i duhur për kuzhinën tuaj. Me një burim energjie prej 700 W dhe një shpejtësi rrotullimi deri në 14850 RPM, ky blender mund të trajtojë me lehtësi edhe përbërësit më të ashpër. Ofron dy shpejtësi dhe një funksion turbo për kontroll të saktë mbi përzierjen tuaj. 

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Plastikë,Çelik inox
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po


Produkte të ngjashme