Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000032
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

138 00

Përfshinë TVSH 18%

173,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

20 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

EKRANI LED me ndriçim të pasëm

Paneli i kontrollit është zbukuruar me një ekran LED me ndriçim të pasëm me tregues të shpejtësisë dhe kohës së përdorimit: një ndërfaqe krejtësisht miqësore për përdoruesit që zhduket kur produkti fiket, duke treguar elegancën e dorezës prej ngjyrës kromë. 

 

9 NIVELE SHPEJTËSIA DHE FUNKSIONI TURBO

Dy çelësa funksioni ju lejojnë të zgjidhni deri në nëntë nivele shpejtësie për përzierjen, rrahjen dhe aktivizimi i funksionit Turbo.

 

I PËRSHTATSHËM PËR PËRGATITJE TË SHUMTA TË ËMBËLA DHE TË KRIPOSURA

Mikseri elektrik i dorës HMF01 është i përshtatshëm për përgatitje të shumta të ëmbla dhe të shijshme: është i pajisur me tre lloje të ndryshme kamxhikë çeliku inoks për të garantuar rezultatet më të mira në përpunimin e

secilit brumë.

 

AKESORËT E PËRFSHIRË

Dy rrahje me tela, për tekstura më të ajrosura si p.sh. krem pana, salca ose të bardha veze; dy rrahje Optimus, ideale për brumëra gjysmë të fortë si biskota dhe bazat e kekut; dy grepa brumi për produkte me maja si pica ose bukë. Në fund të përdorimit ose gjatë përpunimit, këmbët që nuk rrëshqasin ju lejojnë të pushoni mikserin duke siguruar lehtësinë e përdorimit. Përveç kësaj, mbështjellësi prej pëlhure e personalizuar i SMEG ju lejon të ruani aksesorët e përfshirë pa lënë pas dore kënaqësinë estetike.

Detajet
Energjia elektrike: 250 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksionet: Përzierje
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: ABS sintetike
Ngjyra: E gjelbër
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme