Blej tani

status:

Eau De Toilette Hugo Boss Bottled Night 100 ml

Numri i produktit: REV-200002881
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Hugo Boss

61 90

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hugo Boss Bottled Night Eau De Toilette gjallëron atmosferën e natës dhe ngarkon daljet tuaja të ditës me një stil të pagabueshëm.

E prezantuar në vitin 2010, kjo aromë mashkullore është e butë dhe e freskët. 


Produkte të ngjashme