Blej tani

status:

Buzëkuq Dior Addict Stellar, nr. 752 Sweet Star, 6.5 ml

Numri i produktit: REV-200000262
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Dior

29 95

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Buzëkuqi Addict Stellar Shine do t'ju sigurojë buzëve tuaja një shkëlqim intensiv deri në 8 orë dhe hidratim intensiv deri në 24 orë!

Kur preken, buzët do të jenë tejet të buta.


Produkte të ngjashme