Blej tani

status:

Krem pudër Dior Forever 4W0, SPF 35, 30 ml

Numri i produktit: REV-200000238
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Dior

37 47

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Krem pudër Dior Forever, e pasuruar me përbërës të përzgjedhur me kujdes për kujdesin e lëkurës, e perfeksionon lëkurën nga mëngjesi në mbrëmje.

Ky fondatinë ka cilësitë e një kremi kujdesi, parandalon tharjen e lëkurës dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm agresivë, rrezet UVA dhe UVB (mbrojtje 35 PA +++).Produkte të ngjashme