Blej tani

status:

Maskë për fytyrë DR Bubble Facial Mask Collagen, 20g

Numri i produktit: REV-200000053
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi DR Bubble

5 25

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maska Bubble ndihmon në reduktimin e linjave të holla dhe rrudhave.

Shndërron lëkurën në shkëlqim.


Produkte të ngjashme