Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000220
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

23 30

Përfshinë TVSH 18%

29,10 €
Ju kurseni: 5,80 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky mikser ka 5 nivele shpejtësie ku niveli i pulsit Turbo është për fuqi maksimale. Ngjitni blenderin për përzierje dhe bashkë me mikserin ju do merrni setin e grepave rrahës dhe setin e grepave për trazim.

Operacion është i qetë. 

Specifikat:

Konsumi i energjisë: 300 W

5 nivele shpejtësie

Set rrahës/ trazim

2 vite garancion


Produkte të ngjashme