Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000068
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

59 60

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Falë dy programeve të këtij blenderi ju lehtë mund të përgatitni pijen tuaj të preferuar që dëshironi.

Blenderi Sencor ofron opsionin soft (të buta), për kokteje (të tilla si domate, luleshtrydhe, banane etj.) dhe opsionin hard (të forta), i cili përdoret për frutat dhe perimet më të forta (p.sh. ananasi ose karotat).

Pijen e përfunduar mund ta merrni me vete në një shishe sportive elegante me vëllim 0,6 l, e cila është bërë nga tritani i cili është rezistent ndaj goditjeve pa BPA (Bisphenol A).

Blenderi Sencor është i pajisur me një ndërprerës pulsi për përzierje efikase dhe 6 tehe çeliku inox me cilësi të lartë me një shtresë titaniumi.Tehet parandalojnë në mënyrë efektive humbjen e enzimave dhe vitaminave dhe reduktojnë oksidimin e padëshiruar. Stabiliteti dhe siguria perfekte garantohen falë këmbëve kundër rrëshqitjes, ndërprerësit për përzierje efikase dhe një kapaku të veçantë vakumi. ushqyese.

Specifikat:

Konsumi i energjisë 800 W

Dy gota me kapacitet 0.6 litra

6 tehe (thika) me material prej çeliku inox me veshje titani

Material pa BPA (Bisphenol A)

2 Vite Garancion

Konsumi i energjisë: 800 W

Dy gota me kapacitet 0.6 litra.

6 tehe prej çeliku inox me veshje titani.

Material pa BPA (Bisphenol A).


Produkte të ngjashme