Blej tani

status:

Pllakë elektrike Sencor SCP 2271WH, e bardhë

Numri i produktit: PCK-200000055
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

39 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pllakë elektrike Sencor, e bardhë.

Dimensionet kompakte të kësaj pllake elektrike e bëjnë këtë pajisje ideale për konvikte kolegjesh, vila ose kampe. Kjo pajisje posedon dy pllaka për përgaditje më të shpëjtë të ushqimit. Ka një kapak të varur dhe gjithashtu këmbë kundër rreshqitjes të cilat e mundësojnë përdorimin më të lehtë dhe më të sigurt të kësaj pajisje. Ka dy drita treguese dhe gjithashtu sistem mbrojtës nga mbinxehja. 

Specifikat:

  • Konsumi i energjisë: 2,250 W
  • Gjatësia e kabllit të energjisë: 0.8 m
  • Lartësia: 8.2 cm
  • Gjerësia: 48 cm
  • Thellësia: 28 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Garancion: 2 vite
  • Dy pllaka me diametër 18 dhe 15 cm


Produkte të ngjashme