Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000047
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

17 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluese uji Sencor SWK 2510WH, 2.5l

 

Vëllimi 2,5 l

Konsumi i energjisë 2200 W

Ngrohja e ujit në 360 ° C

Tensioni dhe frekuenca: 220 – 240 V, 50/60 Hz

Materiali Plastikë

2 Vite Garancion

Filigram i dyanshëm

Dorezë në formë ergonomike

Fundi i ngrohjes prej çeliku inox me spirale ngrohjeje

Kapak me bllokues sigurie për siguri maksimale

Mbrojtje e dyfishtë e sigurisë:

– mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë

– fikje automatike pasi të keni arritur pikën e vlimit

Tregues i lehtë i funksionimit

Lidhës qendror 360 °

Fuqia hyrëse: 1 850 – 2 200 W


Produkte të ngjashme