Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000041
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

21 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluese uji Sencor SWK 1704RD, 1.7l


Kapaciteti 1.7 l

Konsumi i energjisë: 2200 W

Lidhës qendror 360 ° STRIX me bllokim të trefishtë të sigurisë

Material pa BPA (Bisphenol A)

Materiali Plastike

Ngjyrë e kuqe

Garancioni: 2 vite

Treguesi i nivelit të ujit

Fundi i ngrohjes prej çeliku inox me spirale ngrohjeje

Bllokimi i kapakut të sigurisë në pozicion të mbyllur

Hapja automatike e kapakut

Lidhës qendror 360 ° STRIX me bllokim të trefishtë të sigurisë

Filtër i heqshëm i papastërtive dhe gëlqeres


Produkte të ngjashme