Blej tani

status:

Kufje Gaming eShark ESL-HS3 Koto V2, të zeza

Numri i produktit: MET-200000082
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

59 90

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kufje të krijuara për një lojtar, fokusi i të cilit qëndron në performancë dhe cilësi. Tinguj të pastër dhe të plotë, mikrofon i qartë dhe i shkëputshëm, me rehati superiore do t'ju vendosin në qendër të fushës. Jastëk të mëdhenj dhe të butë të veshit 2cm, do të sigurojnë një përshtatje të përsosur dhe izolim të shkëlqyeshëm të zërit ku do të zhyteni lehtë në lojë me fokus të mprehtë. Kufjet vijn me përshtatës audio 2 x 3,5 mm. Ju mund të përdorni këto kufje me PlayStation konzolë.


Specifikat


Butoni i heshtjes

Kontrolli i zërit: Në kabllo

Shkalla e zhurmës: 99dB

Ndjeshmëria e mikrofonit: -38dB (@ 1kHz)

Impedanca e mikrofonit: 2.2 kOhma

Orientimi: Njëkahëshe

Ndjeshmëria: 114dB (@ 1kHz)

Impedancë: 16 Ohma

Shtrirja e frekuencës: 20Hz - 20kHz

Madhësia e altoparlantit: 50 mm

Lloji: Kufje Gaming

Interface: USB 2.0

Ndriçim: Po, e Bardhë

Pesha: 449g

Gjatësia e kabllit: 2m

Materiali: Metal / Plastikë

Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme