Blej tani

status:

Maus eShark ESL-M1 Tanto, 5000dpi, i zi

Numri i produktit: MET-200000077
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

39 90

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maus i dizajnuar në mënyrë ergonomike i krijuar për veprim të shpejtë. Pixart 3325 Sensori optik, RGB i plotë dhe shtatë butona të personalizueshëm janë gjithçka që ju nevojitet për dominim të plotë

Tanto është plotësisht i optimizuar për lojëra, falë sensorit optik Pixart 3325 i cili siguron performancë të përparuar të lojërave me ndjeshmërinë e tij 5000 DPI dhe shkallën polling 1000 Hz.

Tanto vjen me 7 butona të programueshëm në mënyrë të pavarur të cilët gjithashtu mund të përdoren si komanda makro. Butoni anësor, mbrapa dhe përpara, së bashku me butonat DPI, janë vendosur në mënyrë ergonomike për përshtatje dhe lehtësi optimale

Secili buton mund të konfigurohet në softuerin Tanto, së bashku me një buton në rrotën e lëvizjes. Ndriçimi RGB dhe efektet e dritës gjithashtu mund të vendosen që të përputhen me një nivel të specifikuar DPI.


Specifikat


Chipset: Pixart 3325

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 5000 DPI

Shkalla: Ultrapooling 1000Hz

Pershpejtimi: 20G

Jetëgjatësia: Deri në 5 milion herë

Ndriçimi: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllit: 1.8m

Përmasat (mm): 132x72x42

Pesha: 150g

Ngjyra: E zezë

Software


Produkte të ngjashme