Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200186799
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

58 00

Përfshinë TVSH 18%

64,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kubeku mrożues Cocinare është i dizajnuar për përdorim me makinën e akullores Cooking CICM-301. Ky kubek është i bërë nga çeliku inox dhe ka aftësinë të mbajë përmbajtjen të ftohtë deri në 5 orë në një temperaturë prej 30°C. Kubeku është me ngjyrë të zezë dhe është menduar për të përmirësuar funksionalitetin e makinës së akullores duke ofruar ftohje të zgjatur.

  • Materiali: çelik inox
  • Ngjyra: e zezë
  • Koha e ftohjes: deri në 5 orë
  • Përdorimi: për makinën e akullores Cooking CICM-301
  • Sasia: 1
Detajet
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E zezë