Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200163286
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi miele

21 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

13 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Qeset e pastrimit Miele HyClean Pure FJM janë dizajnuar posaçërisht për përdorim me modele të ndryshme të pastruesve me vakum të Mieles, duke përfshirë Miele Complete C1, Miele Compact C1, Miele Compact C2, Miele S6, dhe Miele S4. Këto qese janë të disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe vijnë në një paketim me katër copë.

Qeset përmbajnë filtra që ndihmojnë në përmirësimin e cilësisë së ajrit duke kapur grimcat e pluhurit dhe ndotësit e tjerë. Kjo bën që ato të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për shtëpitë që kërkojnë një mjedis më të pastër dhe më të shëndetshëm.

Përveç kësaj, qeset janë të lehta për t'u vendosur dhe ndërruar, duke ofruar një zgjidhje praktike dhe efikase për pastrimin e shtëpisë.

  • Dizajnuar për modele të ndryshme të Miele
  • Paketim me katër copë
  • Përfshin filtra për përmirësimin e cilësisë së ajrit
  • Ngjyrë e bardhë
  • Lehtë për t'u vendosur dhe ndërruar