Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200141810
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Brendi Zelmer

164 00

Përfshinë TVSH 18%

175,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Zelmer ZAF7120 është një pajisje kuzhine që përdoret për gatim me pak ose pa yndyrë, duke ofruar një alternativë më të shëndetshme në krahasim me metodat tradicionale të skuqjes. Ky produkt vjen me ngjyrë të zezë dhe ofron një sërë funksionesh si rregullimi i temperaturës, timer, dhe gatim në mënyra të ndryshme si pjekje, shkrirje, tharje dhe skuqje.

Pajisja kontrollohet elektronikisht dhe ka një panel prekës për kontrollin e funksioneve. Ajo gjithashtu përfshin aksesorë si pinceta, shportë rrotulluese për skuqje, tavë pikash dhe tava për pjekje. Për më tepër, ka këmbë jo të rrëshqitshme dhe një dritare në derë për të parë brenda gjatë gatimit.

Furra ajrore Zelmer është ideale për çdo kuzhinë dhe ofron një mënyrë të shëndetshme dhe efikase për përgatitjen e ushqimeve.

Detajet
Ngjyra: E zezë