Blej tani

status:

Set lodër Playmobil, Karrocë fëmijësh 71258

Numri i produktit: KOM-200111094
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Playmobil

20 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 18.04.2024 deri 19.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti Playmobil71258 është një set lodrash argëtuese dhe interaktive për fëmijë. Jeni të sigurt që fëmija juaj do të kaloj kohë fantanstike.


  • Përfshin një figurë kujdestare dhe një karrocë fëmijësh
  • Nxit lojën imagjinative dhe tregimin
  • Bërë me materiale të cilësisë së lartë për qëndrueshmëri
  • I përshtatshem per femije nga mosha 4 vjec e lart


Produkte të ngjashme