Blej tani

status:

Set tastierë dhe maus Tracer, të zeza

Numri i produktit: KOM-200110483
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Tracer

13 00

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti nga Tracer tastier & maus ofron komoditet dhe funksionalitet për lojtarët.


  • Mausi përmban 6 butona dhe një rezolucion 1600 DPI, duke lejuar lëvizje të sakta dhe të përgjegjshme.
  • Tastiera është gjithashtu me ndriçim të pasëm, duke ofruar një përvojë lojërash elegante dhe tërheqëse vizualisht.
  • Si tastiera ashtu edhe miu kanë një gjatësi kablloje prej 1.3 metrash, duke ju dhënë fleksibilitet në pozicionimin e tyre në tavolinën tuaj.


Produkte të ngjashme