Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200108792
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Mattel

43 00

Përfshinë TVSH 18%

49,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kukulla Mattel Disney Anna është një domosdoshmëri për çdo adhurues të Frozen.Vetëm me një shtypje të një butoni, Anna do të këndojë një nga këngët e saj ikonike nga filmi. Kjo lodër është e përkryer për fëmijët që duan të këndojnë së bashku dhe të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga Frozen.


  • Vjen me tinguj muzikor
  • Prodhuar nga Mattel, një brend i besuar dhe i njohur në industrinë e lodrave
  • E pershtatshme per fëmijë 3 vjec e lartë.


Produkte të ngjashme