Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200103552
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi RAZER

80 00

Përfshinë TVSH 18%

102,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

22 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Razer Seiren Elite është një mikrofon me cilësi të lartë i krijuar për lojtarë dhe transmetues. Vjen në një ngjyrë të zezë të hijshme dhe është në përputhje me pajisjet Socket AM3+. Mikrofoni ka një drejtim kardioidal, që do të thotë se merr tingullin nga përpara ndërsa refuzon zhurmën nga anët dhe nga pas. Mikrofoni vjen me një trekëmbësh për konfigurim dhe përdorim të lehtë. 


Karakteristikat kryesore:


- E përputhshme me pajisjet Socket AM3+

- Drejtim kardioidal për kapjen e qartë të zërit

- Gama e gjerë e gjerësisë së brezit prej 50 - 20000

- Vjen me një trekëmbësh për konfigurim dhe përdorim të lehtë

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme