Blej tani

status:

Monitor Philips 27M1C3200VL/00, 27", Full HD, i zi

Numri i produktit: KOM-200083924
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

184 00

Përfshinë TVSH 18%

260,00 €
Ju kurseni: 76,00 €

29 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky monitor vjen me cilësi të lartë i krijuar për përdorim në zyre, shtëpi dhe mjedise të tjera. Ka një dizajn elegant, modern dhe një sërë veçorish që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për këdo që ka nevojë për një ekran të besueshëm dhe me performancë të lartë. ai gjithashtu përmban një kënd të gjerë shikimi, kështu që ju mund ta ndani me lehtësi ekranin tuaj me të tjerët.


• Me rezolucion 1920 x 1080 pixels

• Frekuenca 165 Hz

• Këndi i gjerë i shikimit

• Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm


Monitori është projektuar për punë efikase pasi ka një rezolucion të shkëlqyeshëm që jep një imazh të detajuar dhe të përsosur për dizajn, video dhe shikim të përmbajtjeve të tjera multimediale.

Detajet
Aspect Ratio: 16:9
Forma e ekranit: E lakuar
Frekuenca: 165 Hz
Kontrasti: 3000:1
Madhësia e ekranit: 27"
Ndriçimi: 250
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED


Produkte të ngjashme