Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200081735
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

61 00

Përfshinë TVSH 18%

67,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky mikrofon është i përshtatshëm për redaktuesit e videove, transmetuesit dhe lojtarët që kërkojnë një mikrofon USB me cilësi të shkëlqyer tingulli. Mikrofoni ka një mbajtës fleksibël, të rregullueshëm kështu që mund të vendoset në tavolinën tuaj. I certifikuar nga TeamSpeak dhe Discord dhe i pajtueshëm me OBS, XSplit, Streamlabs OBS dhe një pjesë të programeve tjera.

Detajet
Gjatësia: 2 m
Gjatësia e kabllos: 2 m
Ngjyra: E zezë

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

May 29, 2024 07:50

Shpend

*

*

Produkte të ngjashme