Blej tani

status:

Çantë kujdesi për bebe Babyono, hiri

Numri i produktit: KOM-200081219
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Babyono

33 00

Përfshinë TVSH 18%

42,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

21 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Babyono Basic Oslo Style 1424/01 është një çantë shpine elegante dhe praktike e krijuar për nënat.


  • Çantë shpine elegante dhe praktike për nënat
  • Ngjyrë hiri me një dizajn elegant
  • Rripat e rregullueshëm të shpatullave për përshtatje të personalizuar
  • Mund të ngjitet në një karrocë fëmijësh për lehtësi shtesë


Detajet
Materiali: Poliestër
Ngjyra: Hiri


Produkte të ngjashme