Blej tani

status:

Shkumëzues qumshti Severin SM 3590, i zi

Numri i produktit: KOM-200076086
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Severin

10 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

E ndërtuar me një kombinim të çelikut dhe plastikës, Severin SM 3590 është ndërtuar për të qëndruar. Ky shkumëzues mundësohet nga bateritë, duke ofruar komoditet dhe transportueshmëri. Qëllimi i tij është posaçërisht për shkumëzimin e qumështit, duke e bërë atë të përsosur për të krijuar latte kremoze, kapuçino dhe pije të tjera me bazë qumështi.


  • Ngjyra e zezë shton elegancën në çdo kuzhinë
  • Me bateri për lehtësi dhe transportueshmëri
  • Projektuar posaçërisht për shkumëzimin e qumështit


Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Materiali: Plastikë,Çelik
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme