Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200071073
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

82 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gatuesi i orizit Gastroback 42507 është pajisje ideale për çdo kuzhinë. Ai ofron një program automatik për gatimin e orizit dhe mundësinë për përgatitjen e ushqimeve të tjera si supa, gullash, brumë orizi dhe perime të ziera. Përveç kësaj, vjen me një tas me veshje jo-ngjitëse që lehtëson pastrimin.

Pajisja përfshin aksesorë shtesë si filxhan matës, lugë dhe shtesë për avullim, duke ju mundësuar të eksploroni receta të ndryshme me lehtësi. Gjithashtu, karakteristikat si mbajtja e ngrohtë dhe fikja automatike sigurojnë përdorim të thjeshtë dhe të sigurt.

Teknologjia e gatimit me avull promovon një mënyrë të shëndetshme të gatimit, duke ruajtur vlerat ushqyese të ushqimeve.