Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200070969
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi ETA

58 00

Përfshinë TVSH 18%

66,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pastruesi me avull ETA Aquabelo është një mjet i fuqishëm dhe i larmishëm për pastrimin e thellë në shtëpinë tuaj. Ky produkt vjen me një sërë aksesorësh që e bëjnë të përshtatshëm për lloje të ndryshme sipërfaqesh dhe ndotjeje. Me një kohë ngrohjeje prej vetëm 3 minutash dhe një rezervuar uji me kapacitet 0.22 litra, ju mund të filloni pastrimin shpejt dhe efikas.

Aksesorët përfshijnë një tub fleksibël zgjatës, një majë koncentrimi, një larës të vogël të sheshtë, një shkop avulli të lakuar, një furçë për vendet e vështira, një furçë rrethore prej najloni, një furçë rrethore prej bronzi, dhe një larës të gjerë për dritare dhe sipërfaqe të lëmuara plus një shtojcë prej pëlhure.

Me një fuqi prej 1000 vat dhe një presion prej 3 bar, ETA Aquabelo është i përsosur për pastrimin dhe dezinfektimin e thellë në shtëpinë tuaj.

Tualete, radiatorë, mbajtëse grilash, dritare, pasqyra, si dhe rrota të veshura ose makinash. Ju mund ta përdorni atë në shtëpi ose jashtë në kopsht, thjesht kudo.

Detajet
Energjia elektrike: 1000 W


Produkte të shikuara