Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200070576
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi Severin

57 00

Përfshinë TVSH 18%

64,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

11 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tostierë Severin është pajisje ideale për çdo kuzhinë, e dizajnuar për të përgatitur dy feta tost njëkohësisht. Ky model vjen në një kasë prej çeliku të pandryshkshëm në ngjyrë argjendtë-zezë, duke i dhënë një pamje moderne dhe elegante. Pajisja përmban disa funksione të avancuara si qendrimi automatik i bukës, rregullimi i kohës së tostimit dhe një sistem për ngrohjen e bukës pa e djegur atë.

Me një fuqi prej 1000 vat, tostierë ofron performancë të lartë dhe efikasitet. Përveç kësaj, përfshihen aksesorë si rafti për ngrohjen e kifleve dhe një tavë e heqshme për lehtësimin e pastrimit. Tostierë Severin gjithashtu vjen me mbrojtje automatike ndaj ndalimit dhe një kabllo tërheqëse për ruajtje më të lehtë.

  • Kapacitet për dy feta tost
  • Kasë prej çeliku të pandryshkshëm në ngjyrë argjendtë-zezë
  • Kontroll elektronik dhe funksione të ndryshme tostimi
  • Fuqi prej 1000 vat
  • Mbrojtje automatike dhe tavë e heqshme
Detajet
Energjia elektrike: 1000 W